Юні рівненські футболісти хочуть отримати штучне поле від Хомка взамін на «Шкіряний м’яч»

  • СПОРТ
Срд, 09/06/2017 - 16:14

Команда школярів 2003 року народження Рівненського НВК №26 стала переможцем Всеукраїнських змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч». Юні підопічні Юрія Кубишкіна у фіналі змагань виявилися сильнішими за однолітків з селища Теофіполь Хмельницької області. Сьогодні футболісти зі своїм тренером завітали до Рівненської міської ради, де показали присутнім здобуті нагороди та отримали подяку від міського голови Володимира Хомка.

Команда теперішніх переможців «Шкіряного м’яча» була створена в 2013 році. Футбольний клас НВК №26 щорічно демонструє високі результати, регулярно потрапляючи до фінальних етапів всеукраїнських змагань. По ходу турніру рівняни зіграли внічию з ФК «Роздільне» (Одеська область), обіграли команду господарів з Сум, футболістів з Тернопільщини, а у фіналі перемогли теофіпілян з рахунком 2:0.

– Ми знали, що буде важко. Попередні турніри нам трішки не вистачало. Цього разу налаштували дітей, вони дуже серйозно віднеслись до цих змагань. На полі був цілісний колектив – від першого номеру до останнього. Груповий турнір дуже важко проходив, але у фіналі ми мали повну перевагу над суперником, – розповів тренер переможців Юрій Кубишкін.

Самі ж юні футболісти не вбачають в своїй перемозі значного успіху. Кажуть, що здобути кубок пощастило. Втім, зазначають, що перед турніром посилено тренувалися і не їхали в Суми в якості статистів.

– Нам багато щастило на турнірі. Були моменти, що суперники помилялися на рівному місці. Тренуємось ми 5-6 разів на тиждень. У нас відбуваються інтенсивні тренування. Загалом в нас в команді займається близько 25 футболістів, але їздять на турніри людей 15-18, – розповів капітан команди Максим Жовтанюк.

Користуючись успіхом вихованців своєї школи, директор НВК №26 Володимир Дзюбак звернувся до Володимира Хомка з проханням замінити покриття на штучному майданчику поблизу школи. Керівник навчального закладу додав, що це може коштувати місту більше півмільйона гривень.

– Мені дуже хочеться вам допомогти. Ми внесемо це питання на сесію, опрацюємо, бо це не тільки від мене залежить. Але я вважаю, що ви заслужили на те, щоб воно було. Це важливо не тільки для школи, ви бачите який шикарний виростає навколо вас мікрорайон. Прикладу зусиль, щоб ми могли профінансувати це штучне поле для вас, – додав міський голова Рівного.

До слова, вихованці Рівненської ДЮСШ з футболу Дмитро Кльоц та Амбросій Чачуа нині є гравцями основного складу львівських «Карпат». Водночас у складі рівненського «Вереса» грає лише один місцевий вихованець – Михайло Сергійчук.

– Дуже хотілося б, щоб наших вихованців залучав до своїх юнацьких та молодіжних команд ФК «Верес». Щоб наші діти не шукали щастя в тому ж таки Львові, а представляли своє місто. А зараз виходить так, що за юнацьку команду «Вереса» грають львівські футболісти, а талановиті рівняни їдуть у Львів, або інші міста, – додав тренер Юрій Кубишкін.

Наостанок юні володарі «Шкіряного м’яча», тренер, директор школи та міський голова зробили колективне фото на згадку.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.