На День Незалежності у Рівному відбудеться гонка зі спідвею

  • СПОРТ
Птн, 08/11/2017 - 15:18

В четвер, 24 серпня, у Рівному відбудеться міжнародний спідвейний турнір до Дня Незалежності України. Участь у ньому візьмуть гонщики з Польщі, Данії, Чехії, Латвії, Болгарії та України.

Турнір проходитиме за сіткою для 12 гонщиків та 2-х резервних. За підсумками основної сітки заїздів буде визначено 8 найкращих гонщиків, які стартуватимуть у 2-х півфіналах, з яких до фінального заїзду вийдуть по два переможці. У Великому Фіналі будуть визначені призери турінру.

Участь у змаганнях вже підтвердили Онджей Сметана з Чехії, Якуб Букхейв з Данії та Оскар Бобер з Польщі. Перемовини щодо участі у змаганнях ведуться з болгарином Міленом Манєвим, Факундо Албіним (Аргентина), а також поляками Марселем Кайзером, Міколаєм Цурило, Дамьяном Адамчиком, Станіславом Бужею та Давідом Куцяпою. На жаль від попередніх домовленостей щодо стартів у Рівному довелося відмовитись одному з лідерів особистого чемпіонату світу серед юніорів 2017 латвійцю Євгенію Костигову. Втім, тривають переговори з колегами Євгенія з "Локомотиву" (Даугавпілс).

Честь України на змаганнях захищатимуть рівняни Станіслав Мельничук, Віталій Лисак, Марко Левішин та Максим Росощук, а також червоноградці Андрій Кобрін та Дмитро Мостовик. Ведуться перемовини щодо участі у змаганнях з Віктором Трофімовим та багаторазовим призером чемпіонатів Європи, найкращим гонщиком України XXI ст. Андрієм Карповим.

Відкриватиме турнір міський голова Рівного Володимир Хомко. Під час презентації будуть вручені подарунки гонщикам-ветеранам непереможного "СИГНАЛУ", - клубу, який під керівництвом Григорія Хлиновського здобув три титула чемпіона СРСР в командному заліку у 1985-87 рр.

Перед початком турніру відбудуться показові виступи юних вихованців дитячо-юнацької секції спідвею ім. Віктора Чайки при КЗ "РМСТК", а перед півфіналами також старти на мотоциклах з об'ємом двигуна 250 см3. Нагадаємо, що вперше в історії українського спідвею рівненський гонщик отримав право стартів у чемпіонаті світу в цьому класі мотоциклів, який відбудеться 26-31 серпня на стадіоні "Маркета" (Прага, Чехія).

Початок спідвейної гонки за Кубок Незалежності – о 17:00.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.