Рівнераді виділили «халявні» квитки на футбольний матч

  • СПОРТ
Чтв, 08/10/2017 - 12:44

В цю суботу, 12 серпня, у Львові відбудеться футбольний матч рівненського «Вереса» з луганською «Зорею». За словами секретаря Рівнеради Сергія Паладійчука, для депутатів Рівнеради виділили 15 безкоштовних квитків. При цьому доїзд до Львова і назад представники команди теж забезпечать.

– Колеги, визначіться, хто бажає побувати на матчі і підтримати команду. Аби «Верес» відчував себе як вдома, – зауважив Сергій Паладійчук.

Нагадаємо, поєдинок «Верес» – «Зоря» відбудеться на «Арені Львів» в суботу, о 17:00. Вболівальники рівненського клубу, як і попереднього разу, зможуть дістатися на гру до Львова спеціально призначеною електричкою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненський «Верес» здобув першу перемогу після повернення в елітний дивізіон

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.