Рівненський «Верес» здобув першу перемогу після повернення в елітний дивізіон

• СПОРТ
Пон, 08/07/2017 - 12:22

Після трьох поспіль «сухих» матчів на старті сезону, рівненський «Верес» нарешті зумів перемогти. Підопічні Юрія Вірта здобули вольову перемогу над кропивницькою «Зіркою» на її полі – 3:1.

Рівняни впевненіше розпочали гру та створили декілька небезпечних моментів. Особливо старався Руслан Степанюк, який двічі небезпечно пробивав по воротам Євгена Паста, втім голкіпер кропивничан в ефектних стрибках ліквідовував загрозу біля свої воріт. Не зважаючи на стартову активність «Вереса», першою забила «Зірка». Півзахисник господарів Загальський майстерно виконав штрафний удар, з лівої ноги закрутивши м’яч під дальню стійку. Це був перший пропущений гол рівнян в цьому чемпіонаті.

До честі «Вереса», гості не знітилися та продовжили шукати шляхи біля чужих воріт. І на останній хвилині першого тайму відновили паритет у матчі. Сергій Сімінін підключився до атаки своєї команди з лівого флангу, уміло підлаштував м’яч під удар та завдав невідпорного пострілу в дальній кут – рахунок став 1:1. Команди пішли на перерву.

На початку другого тайму чудову можливість вийти вперед втратили футболісти «Зірки». Антон Котляр завозився з м’ячем біля свого штрафного, чим ледь не скористалися господарі поля. На простріл з флангу відгукувався Есеола, однак нападник не зміг з близької відстані переправити м’яч у ворота Бандури. Ще в одному епізоді кропивничани претендували на пенальті, але той таки Есеола надто картинно «малював» одинадцятиметровий.

На натиск господарів Юрій Вірт відреагував замінами. Свіжі гравці принесли атакам «Вересу» потрібної швидкості, гра пішла на зустрічних курсах. За десять хвилин до закінчення матчу підвів свою команду захисник «Зірки» Качараба, який прихватив за футболку Сергійчука та отримав другу жовту картку, яка перетворилася на червону. Вже за дві хвилини «Верес» скористався чисельною більшістю та втомою захисників «Зірки». Руслан Степанюк перехопив м’яч біля чужих воріт та віддав вчасний пас на Волошиновича – Ростислав майстерно підсік кулястого над воротарем. В доданий арбітром час крапку у матчі поставив Сергійчук, який після передачі новачка команди Кобіна, з другої спроби «розстріляв» Паста. Фінальний свисток рефері констатував перемогу «Вереса» з рахунком 3:1.

Перша в сезоні перемога дозволила рівнянам піднятися на п’яту сходинку турнірної таблиці УПЛ. Наразі команда Вірта має в своєму активі шість очок після чотирьох зіграних матчів. В наступному турі «Верес» у Львові прийматиме луганську «Зорю», яка неочікувано слабко розпочала чемпіонат, здобувши лише два очки. Поєдинок «Верес» – «Зоря» розпочнеться в суботу, 12 серпня, о 17:00.