Рівненську легкоатлетку "замовили" конкуренти?

  • СПОРТ
Чтв, 08/03/2017 - 11:29

Сьогодні у Рівному легкоатлетка Ольга Земляк зустрілася із місцевими журналістами, щоб розповісти чому її не допустили до участі у чемпіонаті світу з легкої атлетики.

– За кілька днів до від’їзду до Черкас, де мали відбутися останні тренування до чемпіонату, мені в телефонному режимі повідомили, що прийшов лист, в якому йдеться про те, нібито я вживала допінг. У мене такого листа на пошті досі немає. Лист прийшов тільки на федерацію, що є прямим порушенням. Ситуація відбувається така, про яку мовчати не можна. Я хочу щоб винні понесли за це відповідальність. Це нонсенс – подібного прецеденту взагалі не було. Цікаво, що в тому листі були вказані такі результати аналізів, які взагалі аномальні. Лікарі розповідають, що таких показників взагалі в жіночому організмі бути не може, навіть за умов вживання допінгу, – додає легкоатлетка.

За словами спортсменки, вчені знали прізвища спортсменів, яким робили аналізи. Що теж неправильно.

– Я можу припустити, що це була «заказуха», – додає Ольга.

Спортсменка готується до суду.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що дві українські легкоатлетки Ольга Земляк та Олеся Повх в останній момент були відсторонені від участі в чемпіонаті світу з легкої атлетики через підозру у вживанні допінгу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненська спортсменка Ольга Земляк готується до суду (ВІДЕО)

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.