У Рівному «відгудів» чотиригодинний спідвейний марафон (ФОТО+ВІДЕО)

  • СПОРТ
Чтв, 06/29/2017 - 15:47

Вчора, 28 червня, у Рівному відбувся Міжнародний турнір зі спідвею на Кубок Автомоторевю та Меморіал Ігоря Марка. Спекотна погода, святковий День Конституції України та сильний склад учасників змагань посприяли тому, що на трибунах «Мототреку» зібралася багатотисячна армія шанувальників одного з найвидовищніших спортивних змагань.

Гонка розпочалася дещо з запізненням. В якості почесного гостя для відкриття Кубку було запрошено відому рівненську скрипальку Людмилу Скрипку. 

В першому заїзді на призи Автомоторевю відбулося перше падіння – «затисли» рівнянина Андрія Кобрина. Його хотіли не допустити до перезаїзду, але вболівальники стали на захист гонщика і переконали суддю змінити рішення. Вже в перезаїзді Кобрин дістався фінішу першим.

Не зважаючи на стартовий успіх рівненського гонщика, жоден з місцевих спідвеїстів не потрапив на п’єдестал пошани Кубка Автомоторевю. За результатами 13 заїздів, перемогу у змаганнях святкував польський гонщик Андріан Гала. Другим був його співвітчизник Станіслав Бужа. Замкнув трійку призерів латвієць Давіс Курміс.

Відстояти честь рівненського спідвею в цей вечір зумів Станіслав Мельничук, який здобув перемогу в Меморіалі Ігоря Марка.

В перервах між заїздами дорослих спортсменів відбулися змагання вихованців дитячо-юнацької секції імені Віктора Чайки. Юні гонщики визначали кращого в трьох заїздах по три кола. Перемогу в змаганнях здобув 10-річний рівнянин Роман Капустін.

Загалом гонка тривала чотири години і закінчилися лише близько десятої вечора. За номерами квитків серед вболівальників було розіграно холодильник. Володарем цінного призу виявився 12-річний костопільчанин, який прийшов на спідвей разом з батьком.

Варто відмітити високий рівень організації змагань. На одному з секторів «Мототреку» облаштували нові лавки. Особливу увагу приділяли доріжці. Кожні два заїзди її рівняли і поливали.

Міський голова Рівного Володимир Хомко передав рівненським гонщикам придбані за міський кошт мотоцикли. Окрім цього, невдовзі на рівненському «Мототреці» мають з’явитися нові надувні борти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненських вболівальників "заманюють" на спідвей холодильниками

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.