На Рівненщині юних футболістів готуватимуть за європейськими стандартами

  • СПОРТ
Срд, 05/17/2017 - 17:58

У Рівному відбулася офіційна презентація футбольної академії «Стандарт». І хоча в структурі академії вже займається більше 60 дітей, ідейні натхненники «Стандарту» прагнуть вийти на якісно новий рівень, що дозволить виховати на теренах області нових футбольних зірок та достойних особистостей. Керівником проекту є колишній генеральний директор «Вересу» Євген Донцов.

Концепція «Стандарту» нагадує початковий етап створення народного клубу «Верес», коли членами правління стають небайдужі до футболу люди та вболівальники, сплативши членський внесок. Першопрохідцями футбольної академії у Рівному окрім Донцова стали місцеві підприємці та громадські активісти, зокрема Сергій Понурко, Віталій Бєлєнький, Святослав Клічук, Сергій Ющишин та Андрій Фесун. Долучитися до розвитку «Стандарту» може будь-хто, сплачуючи 200 грн в місяць (членський внесок). Стільки ж платитимуть батьки за тренування своїх майбутніх «Мессі та Роналду».

– Якщо наша академія буде «локомотивчиком», який допоможе іншим академіям та клубам, ми будемо задоволені. Починаємо з міста Рівне і поступово будемо йти в районні центри, аж до сіл. Наше прагнення – через тренування підготувати майбутніх висококласних футболістів, які зможуть грати на професійному рівні. Зрозуміло, що без поліпшення інфраструктури – цього не досягти. Місія академії – забезпечити дітей найкращими тренерами. Наша ціль – створення трьох центрів в області (північ, південь, центр), в яких будуть базуватися тренери найвищої кваліфікації. Вихованці цих центрів зможуть виступати на змаганнях національного рівня. В ці команди потраплять найкращі юні футболісти з усієї області, – розповів засновник ФА «Стандарт» Євген Донцов.

Перші тренування футбольної академії відбуватимуться на невеликих штучних полях Рівного, зокрема є домовленості з власниками «коробок» на Басовому Куті та на Хасевича. Загалом планують набрати дванадцять груп віком від 4 до 14 років. Удосконалювати футбольні здібності юнаків будуть близько десяти тренерів з категорією «С» Федерації футболу України. Окрім цього, «Стандарт» планує відкрити свої футбольні секції у 5 загальноосвітніх школах Рівного. Планується, що в командах «Стандарту» до кінця наступного року займатимуться 168 дітей. Також на базі академії хочуть створити свою жіночу команду.

Президент Рівненської обласної федерації футболу Олексій Хахльов на відкритті академії «Стандарт» гарантував усіляку підтримку цієї ініціативи та здійснив членський внесок в розвиток проекту.

Наразі вихованці «Стандарту» беруть участь у змаганнях дитячо-юнацької футбольної ліги Рівненщини. В перспективі найсильнішу команду академії планують заявити в дитячо-юнацьку футбольну лігу України.

Академія проводить набір хлопців і дівчат віком від 4 до 14 років. Записатися на тренування та узнати графік тренувань можна за телефонами тренерів «Стандарту»: Тарас Андрійович Мельник (098-716-4088) та Сергій Сергійович Герасимчук (068-037-2988).

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.