Рівнянка стала найкращою легкоатлеткою 2016 року

  • СПОРТ
Срд, 01/04/2017 - 13:08

Федерація легкої атлетики України оприлюднила результати голосування з визначення найкращих легкоатлетів та тренерів України 2016 року. Відтак, найкращою легкоатлеткою стала вихованка Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву Ольга Земляк, яка на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро посіла 7-е місце з бігу на 400 метрів та 5-е в естафеті 4х400 метрів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  До рівненського "Вересу" приєднався екс-гравець "Шахтаря"

За інформацією Федерації легкої атлетики України, вийшовши до олімпійського фіналу з бігу на 400 метрів, Ольга Земляк вписала свою сторінку в історію українського спринту. Востаннє це вдавалося зробити Ользі Бризгіній ще 1992 року. Ставши сьомою, Земляк до того ж була найшвидшою серед європейок у Ріо-2016.

Також Ольга Земляк разом з Юлією Олішевською, Аліною Логвіненко, Ольгою Бібік та Тетяною Мельник здобули перемогу в номінації «Команда року». Дівчата в естафеті 4х400 метрів стали п’ятими на Олімпійських іграх та шостими на чемпіонаті Європи в Амстердамі.

Як стало відомо, зимовий сезон 2017 року Ольга Земляк відкриє 9 січня «Різдвяними стартами» у Києві.

Найкращих легкоатлетів та тренерів України 2016 року визначили у восьми номінаціях: найкращий легкоатлет року, найкраща легкоатлетка року, команда року, найкращий тренер року, найкращі атлети-ветерани країни серед жінок та чоловіків, найкраща молода атлетка країни, найкращий молодий атлет року.

Опитування традиційно проводилося серед членів Ради Федерації легкої атлетики України, представників ЗМІ та вболівальників (у мережі Facebook). Голоси кожної з груп при підведенні підсумків враховувалися як третина усіх голосів.

Ключові слова: 

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.