До рівненського "Вересу" приєднався екс-гравець "Шахтаря"

  • СПОРТ
Срд, 01/04/2017 - 10:07

До тренерського штабу рівненського «Вересу» увійшов колишній голкіпер донецьких «Шахтаря» та «Металурга», а також національної збірної України Юрій Вірт. У Рівному екс-воротар працюватиме старшим тренером у штабі Володимира Мазяра.

Юрій Вірт народився 4 травня 1974 року у Львові. За час кар’єри футболіста пограв за стрийську «Скалу», ФК «Львів», бориспольський «Борисфен», донецькі «Металург» та «Шахтар». А також – провів два матчі за національну збірну України, в яких не пропустив у свої ворота жодного м’яча.

Окрім цього, Вірт має невеликий тренерський досвід. Він працював з юнацькою і молодіжною командами донецького «Металурга» та тренером у кам’янській «Сталі».

- До Народного Клубу мене запросив Володимир Мазяр. З ним ми починали працювати ще у кам’янській «Сталі». Знаходили спільну мову, бо маємо схоже бачення футболу, – розповів Юрій Вірт інформаційній службі НК «Верес». – Ще влітку Володимир Іванович кликав мене до себе у Рівне. Мені подобається проект Народного Клубу. Перед футболістами і тренерським штабом стоять дуже амбітні завдання. А серйозні завдання – це завжди цікаво. Для мене – це новий виклик. Крім того, завжди хотів знову попрацювати разом з Володимиром Мазяром.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.