Найкращою футболісткою України стала дівчина з Рівненщини (ФОТО)

  • СПОРТ
Суб, 12/17/2016 - 12:03

12 грудня у Києві відбулася перша в історії церемонія «Футбольні зірки України». Найкращою футболісткою України стала уродженка села Дюксин, Костопільського району Ольга Овдійчук. Нині дівчина є гравцем харківського «Житлобуд-1», виступаючи при цьому за національну збірну команду України з футболу. Першим клубом талановитої футболістки була костопільська «Родина».

Варто додати, що в рамках церемонії «Футбольні зірки України» обрали і нагородили кращих гравців чоловічих і жіночих змагань з футболу, футзалу та пляжного футболу, 11 кращих гравців за версією футболістів-професіоналів, а також визначили кращий гол 2016 року.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.