Рівненські пауерліфтери здобули п’ять золотих медалей чемпіонаті світу

  • СПОРТ
Срд, 12/14/2016 - 15:22

З 6 по 13 грудня в турецькому місті Аланія відбувся чемпіонат світу з пауерліфтингу серед спортсменів з вадами зору. У змаганнях приймала участь національна збірна команда України, до складу якої входять провідні спортсмени Рівненщини: заслужені майстри спорту України Роман Куров, Галина Галінська, Ольга Чайковська, майстри спорту України міжнародного класу Роман Набухотний, Уляна Ціздин та майстер спорту України Світлана Коробкова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Важкоатлет з Рівненщини виборов "бронзу" чемпіонату Європи

Ольга Чайковська у ваговій категорії до 52 кг посіла І місце з результатом 65,5 кг та встановила рекорд світу.
Галина Галінська у ваговій категорії до 60 кг посіла І місце з результатом 57,5 кг та встановила рекорд світу.
Уляна Ціздин у ваговій категорії до 67,5 кг посіла І місце з результатом 65 кг та встановила рекорд світу.
Світлана Коробкова у ваговій категорії до 75 кг посіла І місце з результатом 55 кг.
Роман Куров у ваговій категорії до 75 кг посів І місце з результатом 150 кг.
Роман Набухотний у ваговій категорії до 82,5 кг посів І місце з результатом 142,5 кг.

— Загалом, на чемпіонаті світу з жиму лежачи збірна команда України завоювала 15 нагород різного ґатунку: 11 золотих, 3 срібних, 1 бронзову нагороди, встановивши 5 рекордів світу, з яких рівненські спортсмени вибороли 5 золотих нагород, встановивши 3 рекорди світу. Готували рівненських спортсменів до даних змагань заслужені тренери України Андрій Демчук, Олександр Фесовець, Марія Розторгуй та тренер Вадим Полюхович, — розповіли у комунальному закладі «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.