Завдяки рівненським інтелектуалам Гімн України зазвучав у Санкт-Петербурзі

  • СПОРТ
Пон, 08/08/2016 - 09:11

Український Гімн співали у «північній» столиці Російської Федерації завдяки блискучій перемозі української збірної у командному чемпіонаті Європи з ґо «Pandanet». Українська збірна на три чверті складалася з вихованців школи інтелектуальних ігор рівненського міського Палацу дітей та молоді. Це зокрема, — Артем Качановський, Андрій Кравець, Богдан Жураковський, а також кияни Дмитро Богацький та Володимир Кокозей.

Командний чемпіонат Європи з ґо «Pandanet» відбувся вже вшосте. Українська команда щороку потрапляла до фіналу, проте «золото» виборола вперше. Відбірковий етап проводився на ігровому сервері IGS, також відомому як «Pandanet». Цьогоріч у ньому взяли участь 34 команди. Фінальний етап, в якому взяли участь чотири команди, проходив у рамках Ґо-конгресу. Українці зуміли показати стійкість та волю до перемоги та впевнено посіли перше місце, обігравши суперників.

Окрім того, на щорічній Конференції Європейської федерації ґо, яка відбулась у рамках Конгресу, Україну обрали для проведення Чемпіонату Європи з ґо серед жінок у 2017 році та Юнацького чемпіонату Європи з ґо у 2018 році.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.