Громада з Рівненщини готується до першої сесії

  • ПОЛІТИКА
Чтв, 01/04/2018 - 16:19

Вже після різдвяних свят Малолюбашанська ОТГ проведе першу сесію — про це представники громади повідомили фахівців з питань децентралізації. Консультанти Проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (USAID) Рівненського РВ АМУ надали розширену консультацію представникам нової громади. Консультант з юридичних питань Василь Курилас розповів коли і за яких умов призначається перша сесія, і з чого її починати. Порадив звернути увагу на перші рішення з набуття повноважень, реорганізації, формування штатного розпису та структури селищної ради. Консультант нагадав - які комісії варто створити, як обрати  секретаря ради, та  які необхідно прийняти реєстраційні документи.

Консультант з бюджетних питань Людмила Кушнер наголосила – щоб штат громади не роздували, і одразу почали планувати видатки та надходження до бюджету.  Обов’язково потрібно з’ясувати, які є підприємства на території громади, аби розуміти повну картину надходжень. (нагадаємо,  Малолюбашанська ОТГ – по площі  одна з найбільших громад Костопільського району.)   Обов’язково розпочати процес передачі майна на баланс громади, також прийняти рішення про реорганізацію суміжних рад, та створення нових виконавчих органів.  А вже згодом братися за реєстрацію комунальних закладів, закладів освіти та охорони здоров’я.

Повідомляє Офіс реформ проекту ПУЛЬС Рівненського РВ Асоціації міст України

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.