У неділю на Рівненщині відбудуться вибори

  • ПОЛІТИКА
Птн, 12/22/2017 - 16:43

24 грудня у неділю відбудуться перші вибори до Малолюбашанської ОТГ, в яку об`єдналися 11 сіл Костопільського району. Усього зареєстровано 137 кандидатів у депутати, та 3 претенденти — на посаду сільського голови. Очолити громаду виявили бажання Наумець Анатолій Васильович («Народний рух України»), Талащук Віктор Флорович (ВО «Батьківщина») та самовисуванець Коваль Сергій Євстафійович.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненський льонокомбінат здобув перемогу в протистоянні зі свавіллям ДАБІ

Кандидатів у депутати висунули десять політичних партій: Аграрна партія України, Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», «Блок Петра Порошенка «Солідарність», Радикальна партія Олега Ляшка, «Опозиційний блок», Об’єднання «Самопоміч», Всеукраїнське об’єднання «Свобода», «Народний фронт», «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» та «Народний рух України». Також є 23 самовисуванці.

Нагадаємо, призначення виборів очікує ще одна громада на Рівненщині — Шпанівська. Тож усього у 2018 році на прямі міжбюджетні відносини з державою виходить 25 громад Рівненщини. З них 5 ОТГ, які працюватимуть третій рік, та 7 ОТГ, які працюватимуть перший рік.

Повідомляє Офіс реформ проекту ПУЛЬС Рівненського РВ АМУ

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.