"Зі штучними ялинками, як з нейлоновими сорочками" — мер Рівного замовив опитування

  • ПОЛІТИКА
Чтв, 12/21/2017 - 12:35

Кілька тижнів рівняни обговорюють, якою все ж таки має буи головна ялинка області — штучна чи зрубана. Активісти другий рік поспіль реєстрували електронну петицію з вимогою не рубати заради святкування зелені красуні. За словами міського голови, цього року він вирішив ретельніше опрацювати це питання. Навіть опитування в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка С. Дем'янчука замовив.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному прийняли бюжет на наступний рік - «щоб могли нормально жити»

— Я готовий до зміни, тільки коли це підтримує велика кількість людей. А не от прийшло три жінки і кажуть, давайте вирощувати ялинку. Якби я знав, що це підтримує 70 тисяч мешканців — нема питань. А те, що вони голосно кричать — нічого не говорить. Зараз університет Дем'янчуа проводить опитування на чітко поставлене питання: хочуть рівняни штучну чи природну ялинку. Захочуть більше людей штучну — без питань. Але треба мати на увазі, що нормальна коштує від 800 тисяч до півтора мільйона гривень. Наша "зелена" коштує 4 тисячі 800 гривень. Я просто пам'ятаю, як колись з'явилися нейлонові сорочки. Тоді всі купували, але потім схаменулися, що природне значно краще, ніж штучне. Але я свою думку не нав’язую. Результати опитування оприлюднять студенти. Тож побачимо, яка позиція рівнян, — резюмував міський голова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росла собі ялиночка і більше не росте

За словами очільника Рівного, за що йому дійсно прикро, так це за те, що не вдалося придбати святкову ілюмінацію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівняни вдесяте відкрили головну ялинку разом із Хомком

 

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.