Депутати Рівнеради сперечаються за свої права

  • ПОЛІТИКА
Чтв, 12/21/2017 - 11:08

Депутати Рівнеради почали розгляд проекту рішення «Про внесення змін до Регламенту Рівненської міської ради сьомого скликання, затвердженого рішенням Рівненської міської ради від 23 травня 2016 року № 786». Правки пропонує секретар Рівнеради Сергій Паладійчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хомко-жартівник розважав людей перед сесією Рівнеради

— Навколо цього почали створювати якісь інсценуації, мовляв, секретар Рівнеради хоче собі якісь додаткові повноваження. Я дбаю за імідж ради. Цими змінами ми пропонуємо, по суті, змнити черговість: проект рішення, яке подає депутат, публікувати не одразу, а після проходження юридичної експертизи. Адже багато громадян, преса, читаючи проекти рішення, підхоплюють і роздувають наче ми вже щось прийняли, — роз’яснює Сергій Паладійчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненські депутати влаштували «бойкот» Кодексу етики від Паладійчука?

— Я розумію Сергія Богдановича, як керівника апарату, але ми не можемо підтримувати таку зміну. Ніхто не може обмежувати дії депутата. Проект рішення, запропонований депутатом, повинен бути опублікований негайно. Ми не маємо ставити регламент вище закону, — апелювала депутатка Галина Кульчинська.

Проти пропозиції вносити якіь зміни у статті діючого регламенту виступили й інші депутати. Стверджують, що, мовляв, прийнявши подібну правку, публікація проекту рішення, а згодом і розгляд його на комісіях, залежатиме від підпису юриста.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.