Громаду з Рівненщини навчали запобігати корупції

  • ПОЛІТИКА
Чтв, 12/07/2017 - 16:32

Крупецьку громаду з робочим візитом відвідали консультанти з питань децентралізації Рівненського РВ Асоціації міст України. У роботі взяли участь депутати громади, посадові особи та селищний голова.

Консультант з правових питань Василь Курилас розповів, чого далі очікувати об'єднаним громадам, на чому варто зосередити свою увагу, як нині триває процес реформ на Рівненщині. Присутнім розповіли чому потрібно працювати віддано та прозоро. Зокрема, фахівці зосередили свою увагу на антикорупційному законодавстві — Василь Курилас дав роз’яснення щодо застосування Закону України «Про запобігання корупції» та разом з присутніми детально розглянув питання виникнення конфлікту інтересів у роботі посадових осіб державної служби та органів місцевого самоврядування. Окрім того, експерт наголосив на дотриманні фінансової дисципліни та грамотності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мер Рівного про хороші новини із Верховної Ради

Разом з тим, фахівці консультанти надали рекомендації щодо заповнення декларацій посадовими особами місцевого самоврядування, повідомили у проекті ПУЛЬС USAID Рівненського РВ Асоціації міст України.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.