Мер Рівного про хороші новини із Верховної Ради

  • ПОЛІТИКА
Чтв, 12/07/2017 - 14:58

Сьогодні Верховна Рада України прийняла закон «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України». Відповідне рішення народні депутати підтримали 265 голосами.

— Маємо гарні новини. Відповідно до поправок, містам повернули 50% реверсної дотації, а не як говорили раніше — 80%. Ще борги по субсидії, які раніше мали перекинути з держбюджету на місцеві, нам все ж не "вішатимуть" . До того ж, технікуми, фінансування яких теж планували перекинути на місцеві бюджети, й надалі утримуватиме держава, — розповів Володимир Хомко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівне воює з Урядом за мільйони

За словами міського голови, якщо раніше місто у 2018 році планувало втратити близько 260 мільйонів гривень, то тепер ця сума зменшиться приблизно у двічі

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.