Хомко грозиться подати в суд на залізницю

  • ПОЛІТИКА
Втр, 11/14/2017 - 15:01

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету розглядають проект звіту по виконанню бюджету за цей рік. За словами начальника управління фінансів та бюджету Рівного Віктора Шульги, цього року сума перевиконання бюджету сягнула понад 160 мільйонів гривень. Проте, за словами міського голови Рівного Володимира Хомка радіти немає чому, адже наступний бюджетний рік, судячи із прогнозів аналітиків буде не такий вдалий для міст.

– Два чи то три роки ми пожили в рамках децентралізації, але судячи з усього у наступному році нам навішали стільки повноважень, що міський бюджет втратить близько 240 мільйонів. Бо ж тепер реверсна дотація буде не 50, а 80%. Подумати тільки, придумали таке слово "реверсна". Щоб розуміли, коли мені дають – це дотація, коли забирають – це реверсна дотація. Якщо в цьому році в держбюджет із міського вилучили 28 мільйонів, то в 2018 ця сума сягне 56 мільйонів. Ще на місцевий бюджет повісили пільгові перевезення. Раніше ми фінансували пільгові перевезення тільки у тролейбусах, тепер мусимо ще й у автобусах. У Конституції України записано, шо фінансування перевещення пільгових категорій громадян з держбюджету в бюджетному кодексі прописали, що "можливе фінансування з місцевого". От і маємо тепер мільйонів 80 з місцевого бюджету на перевезення. Але чи не найбільше нахабство – транспортні перевезення за межами міста. «Укрзалізниця» через суди вимагає у нас фінансування пільгових категорій і за межами міста. Коли закінчиться цей суд будемо судитися з ними за вимагання цих коштів, – зауважив міський голова Рівного.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.