Цирку з тваринами у Рівному не буде

  • ПОЛІТИКА
Чтв, 10/19/2017 - 12:20

На сайті міської ради зареєстрували петицію про заборону ввезення в місто цирку, в якому у концертній програмі задіяні живі тварини. За словами міського голови Рівного Володимира Хомка, таку петицію він готовий підтримати.

- Думаю, заборонимо. Зараз вийшло роз’яснення закону. І такий цирк буде заборонено. Вчора мені юристи давали розшифровку закону, то під словом «звіринець» розуміти треба і циркових звірів також. Тому це буде таки заборонено законом. А після події із жирафою (нагадаємо, кілька тижнів тому у цирку, який завітав до Рівного, загинула жирафа – ред. ), то тим більше, - прокоментував Володимир Хомко.

Ключові слова: 

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.