Депутати Рівнеради підтримали столичних мітингувальників зверненням до Президента України

  • ПОЛІТИКА
Чтв, 10/19/2017 - 11:17

Депутати Рівненської міської ради проголосували за звернення до Президента та Верховної Ради з вимогою прискорити розгляд та прийняття проекту Закону про антикорупційні суди, а також забезпечити формування вищого антикорупційного суду протягом найближчих шести місяців.

«Законопроект про антикорупційні суди зареєстровано та подано на розгляд Верховної Ради України ще у лютому цього року, проте за більш як шість місяців його існування розгляд законопроекту жодним чином не прискорено, що ставить під сумнів наміри влади продовжувати антикорупційну реформу та здійснювати реальну боротьбу з корупцією», - йдеться у зверненні.

Цікаво, що таке звернення підтримали не всі міські обранці, адже запевнили, що в очі не бачили цього звернення.

Нагадаємо, нині у столиці триває мітинг, учасники якого також вимагають прискорення розгляду проекту Закону про антикорупційні суди. На акції представлено кілька різних політичних сил і мітингувальників підтримує група народних депутатів. 

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]ail.com

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.