Рівненський радикал розповів, як його затримували

  • ПОЛІТИКА
Чтв, 09/14/2017 - 11:41

Нагадаємо, 29 серпня прес-служба СБУ повідомила, що на хабарі у п'ять тисяч доларів США затримали рівненського депутата від Радикальної партії Олега Ляшка Володимира Кудріна та його помічника. Володимира Кудріна забрали до київського Лук’янівського СІЗО. Згодом родичі внесли за нього заставу в 128 тисяч гривень. Сьогодні Володимир Кудрін працює разом із колегами в сесійній залі.

- Ви ж бачите, як відбуваються справи у міській раді, ходите, бачите, що відбувається, мою позицію постійну, послідовну. Зараз розслідують, будуть поставлені крапки. Беззаперечно, все, що знайшли – підкинули, нас поклали обличчям до землі, хоч на те не було підстав, навіть руками тримали голови, щоб ми не могли підняти.

На питання, в чиєму офісі на момент затримання перебував, Володимир Кудрін зі своїм помічником відповідає:

- Зараз по справі не можу нічого говорити. Триває розслідування.

Щодо наркотичних речовин та бурштину, які теж нібито знайшли полісмени під час затримання, радикал додає:

- Цинічна брехня чомусь іде від служб, там ніяких наркотиків не було, бурштин ви ж самі бачили, що це буси були, більше нічого вам не можу сказати.

За словами радикала, його на допити викликатимуть до столиці. Коли – поки не знає. Каже, все в мобільному порядку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підозрюваний в отриманні хабара депутат Рівнеради проігнорував зустріч з пресою

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.