Підозрюваний в отриманні хабара депутат Рівнеради проігнорував зустріч з пресою

  • ПОЛІТИКА
Втр, 09/05/2017 - 14:34

Підозрюваний в отриманні хабара депутат Рівнеради Володимир Кудрін, якого випустили із СІЗО під заставу, не з’явився на анонсовану раніше зустріч із пресою.

За словами депутата Рівненської облради від Радикальної партії Олега Ляшка Сергія Свисталюка, в силу фізичного і емоційного виснаження від зустрічі з пресою Володимир Кудрін відмовився.

Кілька хвилин тому радикал запевнив, що партія надасть Кудріну юридичну підтримку, але якщо він дійсно винен у висунутих йому звинуваченнях –  понесе відповідальність.

Партія припускає, що подібне затримання могло бути комусь вигідним, але кому саме – не знають.

– Володимир Кудрін не знає, кому потрібні були події минулої середи. Він відкидає причетність до подій забудовників берегу Басівкутського озера. Не відкидає, що це якась помилка спецслужб, які організовували це затримання, – говорить депутат від Радикальної партії.

За словами радикала, Володимир Кудрін зараз у Рівному і буде відвідувати сесійні засідання Рівнеради. Окрім цього, їздитиме на допити до столиці.

Нагадаємо, тиждень тому депутата Рівнеради від Радикальної партії Олега Ляшка затримали спецслужби на отриманні хабара у розмірі п’ять тисяч доларів США. Радикал перебував у СІЗО, однак його випустили під заставу у розмірі 128 тисяч гривень.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.