«В наступному році грошей у надлишку не буде» – Віктор Шульга про бюджет Рівного

  • ПОЛІТИКА
Чтв, 08/17/2017 - 09:50

На другому пленарному засіданні 15 сесії Рівнеради, яке відбудеться сьогодні, 17 серпня, депутати між управліннями ділитимуть понад 42 мільйони гривень перевиконання бюджету. Та за словами начальника управління фінансів Рівнеради Віктора Шульги, на такий великий відсоток перевиконання в наступному році розраховувати не варто. Бо те, що місто потроху має «затягувати ремінці» відчули у цьому році.

– З 2017 року держава на переклала на місцеві бюджети оплату енергоносіїв у лікарнях. Вже за цей рік по поточних видатках на медицину ми додали близько 60 мільйонів гривень. І це без капітальних видатків. Нас чітко привели до одного: цю сферу ми можемо утримувати тільки в тих рамках, які дозволяє наш бюджет. Нам доведеться різати сферу по живому. Уже з наступного року капітальних видатків у нас не буде і перевиконання не буде. А ми вже на сьогодні, відповідно до рішень депутатів, набралися стільки зобов’язань і запустили стільки проектів… Мільйонів на 200 і це тільки перехідних. А під їх реалізацію грошей не буде, – розповів начальник.

Заступник міського голови Рівного Сергій Васильчук у свою чергу зауважує, що вже зараз депутатам Рівнеради варто приймати непопулярні рішення щодо оптимізації мереж освіти, медицини, спорту та культури. В іншому випадку в наступному році місту не бачити ні нових доріг, ні реалізації муніципальних програм.

– Ми просто будемо платити зарплату та «комуналку», – додає Васильчук.

До слова, на останньому засіданні бюджетної комісії депутати вирішили дати доручення представникам управлінь дати рекомендації щодо оптимізації медичної мережі.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.