Для «Санком-Рівне» зменшать територію обслуговування

  • ПОЛІТИКА
Чтв, 08/10/2017 - 12:32

Рівненській міській раді вдалося домовитися із ТОВ «Санком-Рівне» про зменшення території обслуговування. За попередніми даними, «Санком» передасть під обслуговування для КАТП-1728 приватний сектор та будинки у яких є сміттєпроводи. Саме там найскладніша ситуація із вивезенням сміття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному дерева спилюють, а мільйони на їх утримання «дописують»?

Загалом під обслуговування КАТП-1728 перейде близько 70% міських територій. Аби покращити матеріальну базу комунального підприємства вже на другому пленарному засіданні 15 сесії Рівнеради депутати планують виділити кошти на докупівлю спецмашин та 800 контейнерів.

Поки у Рівнераді працюють фахівці, які юридично правильно мають оформити документи про «переділ» зон обслуговування між ТОВ «Санком-Рівне» та КАТП-1728.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівнераді розповіли, як у законний спосіб «прибрати» «Санком»

Коментарі

То Хомко Санком рекламує і все місто переводить на обслуговування з КАТП. А тут тільки горшки побив з Євтушенко знову назад... Хіба гоже меру так себе вести!

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.