Депутати Рівнеради «застрягли» на землях Макарова-Пржевальського

  • ПОЛІТИКА
Чтв, 08/10/2017 - 12:12

Більше десяти років тому інвестори масиву в районі вулиць Макарова-Пржевальського у Рівному не можуть отримати право власності на ділянки, на яких частина з них вже побудувалася. У свій час, депутати Рівнеради вирішили, що право власності на ділянки даватимуть тим, у кого вже збудований будинок.

Сьогодні на сесію Рівнеради винесли 4 проекти рішень по землях на Макарова-Пржевальського. Міський голова Рівного Володимир Хомко запропонував проголосувати за ці питання пакетом, однак, депутати таку пропозицію не підтримали. Мовляв, у них є сумніви, що на всіх цих земельних ділянках є будинки. У свою чергу Володимир Хомко запевнив, що накладе вето на голосування, якщо по одному із цих питань депутати не проголосують.

– Уявіть собі, є 10 прізвищ, у всіх побудовані будинки і на сесії депутати Рівнеради голосують «за» тільки по семи прізвищах. Яка виникає підозра? Звісно, що ці три зробили щось не так, як ці сім? Якщо даємо землю, то всім. Я за те, щоб віддати цю землю. Принципово «За». Але всім разом, бо зараз ті три прийдуть падати на коліна, будуть «рішати питання». І на наступній сесії депутати голосуватимуть і за цих трьох. Так не буде, – заявив міський голова.

Врешті, депутати почергово підтримали всі проекти рішень, що стосуються Макарова-Пржевальського, на яких є будинки.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.