У Рівному дерева спилюють, а мільйони на їх утримання «дописують»?

  • ПОЛІТИКА
Чтв, 08/10/2017 - 10:36

Рада Реформ Рівного вимагає визнати роботу Комунального підприємства «Рівненський міський трест зеленого господарства» незадовільним. Активісти повідомляють, що досі відсутній облік зелених насаджень Рівного, не кажучи вже про дані щодо їх кількості і якісні характеристики. Представники Ради Реформ наполягають на тому, що підприємство непрофесійно обрізає дерева, що призводить до їх знищення. Не має підприємство програми розвитку зелених зон міста і керується тільки програмою розвитку та збереження зелених насаджень Рівненської області, яку затвердили ще у 2012 році.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поблизу ЦНАПу у Рівному відкрили оригінальну велопарковку (ФОТОФАКТ)

Цікаво, що за інформацією ГО «Екоклуб», зараз площа усіх разом зелених насаджень Рівного становить близько 150 гектарів, що в два рази менше норми. Разом з тим, з міського бюджету з кожним роком Трест зеленого господарства отримує все більше коштів на озеленення та утримання зелених насаджень: у 2015 — 11,5 мільйона гривень, у 2016 — майже 13 мільйонів, а у 2017 — майже 23 мільйонів гривень

До слова, сьогодні на засіданні чергової 15 сесії депутати мають заслухати звіт начальника Тресту.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.