«Жити стало краще, але Кабмін постійно намагається висмикнути мільйони» – мер Рівного

  • ПОЛІТИКА
Втр, 08/08/2017 - 14:57

За даними начальника управління бюджету і фінансів Віктора Шульги, практично щоквартально перевиконання бюджету Рівного складає близько 40 мільйонів.

– За останній квартал перевиконання становить 42,8 мільйона гривень. Станом на 1 липня надходження від акцизного податку склало 21,6 мільйона гривень, за липень надійшло ще 308 тисяч гривень. До слова, в минулому році від акцизного податку надійшло 50,4 мільйона гривень – зауважив Шульга.

– Простими словами, жити стало краще, але Кабмін щоразу намагається висмикнути кілька мільйонів. Зараз йде мова, щоб на місцеві бюджети покласти утримання технікумів. Це близько 60 мільйонів гривень, – зауважив міський голова.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.