Ще одне село на Рівненщині активно взялося за створення ОТГ

  • ПОЛІТИКА
Втр, 08/08/2017 - 14:21

У селі Вири на Сарненщині відбулася консультаційна зустріч, щодо утворення громади, з фахівцями з питань Децентралізації. Консультанти проекту ПУЛЬС  РРВ АМУ охоче розповіли активістам, депутатам, та сільському голові про усі переваги об’єднання. Нині до Селищанської ОТГ за перспективним планом має увійти 4 сільські ради -  Селищанська, Чудельська, Вирівська та Кам’янська. Однак остання нині виступає проти такого об’єднання, відтак гальмує усі інші сільські ради, адже розбиває їх територію. Тому у с. Вири нині роздумують щодо інших  варіантів – або приєднатися до Клесівської ОТГ, або утворити невеличку громаду з центром у с.Вири. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місто на Рівненщині повернулося до обговорення створення ОТГ

Консультант з правових питань Василь Курилас ще раз нагадав про процедуру обговорення, прийняття рішення та його затвердження.  «Перш ніж приймати такі кардинальні рішення, потрібно усе зважити, обрахувати, врахувати усі думки громади, і лише потім вносити відповідні зміни до перспективного плану.» - наголосив Всиль Курилас.   

Консультант з бюджетних питань Людмила Кушнер розповіла про обрахування спроможності громади, адже це є чи не головний показник, який варто враховувати при об’єднанні.  Варто вже нині порахувати видатки, надходження, вивчити перелік підприємств, які працюють на території потенційної громади, адже вони є головними платниками податків. 

Після дискусії, консультанти порадили – не поспішати, а прийняти зважене рішення, при потребі зустрітися з представниками інших сільських рад, і обговорити усі можливі варіанти об’єднання громади, повідомили у Проекті "Пульс" Рівненського Регіонального відділення  АМУ.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.