На Рівненщині оштрафували двох депутатів

  • ПОЛІТИКА
Суб, 08/05/2017 - 09:44

Працівники Дубенської місцевої прокуратури Рівненської області у судовому порядку довели винуватість двох депутатів Демидівської районної ради у вчиненні правопорушення, пов’язаного з корупцією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На бюджетну комісію Рівнеради завітали депутати з Маріуполя

Зокрема, Демидівський районний суд визнав депутатів винними у несвоєчасному поданні без поважних причин декларацій осіб, уповноважених  на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Таким чином, вказані особи вчинили правопорушення, передбачені ч.1 ст.172-6 КУпАП (порушення  вимог фінансового контролю) та ч.1 ст.45 Закону України «Про запобігання корупції».

За результатами судового розгляду протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, на цих депутатів накладено стягнення у вигляді штрафу.

 

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.