Місто на Рівненщині повернулося до обговорення створення ОТГ

  • ПОЛІТИКА
Птн, 08/04/2017 - 14:38

У Березному знову підняли питання утворення територіальної громади. Фахівці з питань децентралізації Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)  РРВ АМУ зустрілися з представниками міста та активістами Березнівського району. Там спільно обговорили бачення людей щодо утворення міської громади. Консультант з правових питань Василь  Курилас розповів присутнім про перспективи, які відкриваються перед громадою після об’єднання, на що варто звернути увагу при об’єднанні та як правильно провести усі ці процедури, дав чіткі відповіді на проблемні питання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Олександрії Рівненського району зрушили процес об’єднання громади

Депутати Березнівської міської ради стурбовані затягуванням даного процесу, мовляв, не впевнені, що з віддаленими селами громада буде спроможною, тому можливо варто об’єднатися меншою громадою. На що голова Березнівської районної адміністрації Віталій Люшин відповів, що нині чимало сіл Березнівського району мають хороші надходження і навіть перевиконання.
— Зокрема Балашівська сільська рада минулоріч перевиконала бюджет на 1 мільйон гривень. Тому варто розглянути усі пропозиції і нарешті почати процес утворення ОТГ, — додав чиновник.

Після тривалих обговорень та суперечок присутні вирішили ще раз проаналізувати усі можливі варіанти і нарешті розпочати об’єднання громади, повідомили у проекті «Пульс» Рівненського Регіонального відділення АМУ.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.