Новостворена об’єднана територіальна громада з Рівненщини вже провела першу сесію

  • ПОЛІТИКА
Срд, 01/04/2017 - 15:34

Деражненська громада, яка утворилася наприкінці грудня 2016 року, вже провела першу сесію. Під час засідання присутні привітали нового голову Олександра Пустовіта. Нові депутати обрали заступника голови, ним стала колишня голова Деражненської сільської ради Ірина Мисюк, секретарем ради обрали Галину Чернецьку, яка до того працювала вихователькою у дитсадку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  З об’єднанням громад поблизу Рівного не поспішають

На першу сесію винесли чимало питань. Зокрема, затвердили склад виконкому, визначили виконуючих обов’язки старост у селах і підтримали тимчасове положення про старосту. Створили комісію з реорганізації сільських рад, (нагадаємо у Деражненську громаду об’єдналося 3 сільські ради). Після кадрових питань, розглянули бюджетні питання та про передачу майна від району до ОТГ (медичні установи, школи та музична школа). За процесом спостерігали та консультували громаду незалежні експерти Асоціації міст України проекту Пульс.

Нагадаємо 8 січня у Деражненській громаді відбудуться перевибори депутатів на 12 округу, оскільки двоє кандидатів набрали однакову кількість голосів. Про це повідомили в Офісі реформ Рівненського РВ АМУ.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.