Рівненська облрада дозволила видобувати бурштин китайцю

  • ПОЛІТИКА
Птн, 12/23/2016 - 13:27

Депутати Рівненської обласної ради погодили надання надр у користування ТОВ «Санкамян» з метою видобування бурштину на Томашгородському родовищі, яке знаходиться на межі Сарненського та Рокитнівського районів.

Більшість обласних обранців підтримали надання права підприємству видобувати «сонячне каміння». Голосування відбулося після словесної перепалки голови екологічної комісії Володимира Валявки з кількома колегами та криків «Ганьба».

До слова, фірма «Санкамян» зареєстрована в місті Рокитне, засновником її є особа на прізвище Лян Ян, яка проживає у Варшаві в Польщі. Уповноваженою особою з січня 2016 року є Кравець Микола Федорович.

Також дозвіл видобувати бурштин, окрім ТзОВ «Санкамян», намагалися отримати ще кілька підприємств.

Додати новий коментар

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.