Ветерани АТО не пускають депутатів Рівнеради на сесію

  • ПОЛІТИКА
Чтв, 12/22/2016 - 09:46

Нині перед сесійною залою Рівнеради зібралося більше десятка учасників АТО. Кажуть, будуть блокувати вхід депутатам, поки на них не "звернуть увагу".

— Якщо на нас не звернуть увагу, нікого не пускатимемо. Всі знають, що є учасники АТО, але на їх проблеми зважати ніхто не хоче. Ми звернулися з однією заявою, пропозицією як можна вирішити наші питання житлові і земельні. Ми пропонували надати земельну ділянку для будівництва житла для учасників АТО на вулиці Київській та на Басовому Куті. Ми теж надали відповідну технічну документацію, щодо розробки детального плану території, та все на паузі, — говорить керівник Спілки ветеранів АТО при Рівненській ОДА Валентин Пахолюк, який тривалий час публічно виступає за незаконну забудову рекреаційної зони у Рівному.

На його переконання, Пагорбу Слави як такого немає, є "парк Дружби", де начебто "можна запросто розпочинати будівництво".

До слова, за допомогу Рівнеради протестувальники не вважають і земельні ділянки для воїнів АТО, яких на минулому засіданні виділили 70. Кажуть, загалом у місті їх є близько двох тисяч.Однак, продовжуть наполягати на забудові саме рекреаційної зони.

Цікаво, що до сесійної зали пропустили депутата Олександра Нестерука, який раніше вносив проект рішення про забудову Пагорба слави на сайт міської ради, однак відкликав його одразу після скандалу.

Читайте також: Рівняни не здадуть парку рейдерам

                       Сьогодні у Рівному суд вирішуватиме чи визнати порожнє місце будівництвом

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.