Селище на Рівненщині не хоче об’єднуватися з сусідами

  • ПОЛІТИКА
Срд, 11/16/2016 - 12:51

В рамках проведення «Децентралізаційного марафону» консультанти проекту Пульс АМУ завітали до селища Квасилів. Згідно перспективного плану Квасилівська селищна громада має об’єднати навколо себе ще чотири сільські ради — Городищенську, Білокриницьку, Корнинську і Тайкурську. Але депутати Квасилівської ради та й інші сільські ради таку пропозицію не прийняли. У селищі переконані, вони є самодостатніми, тож наразі не бачать потреби об’єднуватись з сусідніми селами. До того ж почали розглядати інші пропозиції щодо створення ОТГ, повідомили у Рівненському відділенні АМУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У віддаленому районі Рівненщини «ламають голову» над створенням об’єднаної громади

Консультанти з питань бюджету та правових питань детально розповіли представникам Квасилова, про об’єднання громади. Наголосили про повноваження та зобов’язання новоутворених ОТГ. Присутні водночас цікавилися, які перспективи розвитку громади, чи вистачить коштів на утримання шкіл, позашкільної та дошкільної освіти, амбулаторій та ФАПів.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.