Рівнерада заборонила Юрію Бойку розводити тибетських мастифів

  • ПОЛІТИКА
Чтв, 07/21/2016 - 11:12

Депутати Рівненської міської ради прийняли рішення про заборону облаштування на території міста розплідників для собак бійцівських, великих та середніх порід, у тому числі Тибетських мастифів.

На засідання завітали не лише жителі вулиць Костромська та Дем'янчука, а й мешканці села Олександрія, де, як виявилось, діє ще один розплідник Юрія Бойка.

В свою чергу скандальний бізнесмен заявив, що таким чином Рівнерада порушує конституційні права жителів міста. Окрім того, він вибачається перед рівнянами, які постраждали від собак з його розплідника, однак зазначив, що планує лише перевести дорослих собак на територію радіозаводу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Безсонні ночі рівнян триватимуть: Бойко не планує забирати собак з Радіозаводу

Ще до прийняття рішення депутатами, він покинув сесійну залу, не давши конкретної відповіді чи ліквідує розплідник у Рівному.

Додати новий коментар

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.