Заступник голови Рівненської облради не водив дівчат у гуртожиток

  • Новини
Срд, 03/16/2016 - 16:41

Перший заступник голови Рівненської обласної ради Микола Драганчук спростовує інформацію, яка з’явилася на одному з Інтернет-видань, про те, що буцімто влаштовував п’яні дебоші у гуртожитку, в якому проживав.

За словами депутата, брудом його почали обливати тому, що він продовжив вести сесію обласної ради 11 березня замість тепер вже колишнього голови Володимира Ковальчука. Саме на цьому засіданні, як відомо, депутатський корпус хотів висловити недовіру голові-радикалу, але той намагався закрити сесію та втік з зали засідань. Тоді Микола Драганчук, за вимогою депутатів, продовжив засідання і, врешті, обласні обранці своїм голосуванням звільнили Володимира Ковальчука.

— Я продовжив сесійне засідання, тому що таким було рішення фракції. Окрім того, на тій сесії приймалось багато важливих рішень. Щодо мого виселення з гуртожитку хочу розповісти, що вже після сесії до мене звернувся один з депутатів облради і в ультимативній формі "порадив" знайти собі інше житло в той же день. Вночі до мене дзвонили з погрозами, обіцяли побити, викинути з другого поверху, спалити авто. Наранок я зібрав речі і виїхав. Коли здавав ключ, то працівники гуртожитку намагалися вмовити мене залишитися, але сказав, що їду у відрядження, тому й зібрав усі речі. Після тієї брехні, яка з'явилася про мене в Інтернеті, мені дзвонили багато знайомих з підтримкою. Ви знаєте, колись Елеонора Рузвельт сказала, що великі уми — обговорюють ідеї, середні — події, дрібні уми — людей. Навіть не знаю, як назвати ті "уми", які поширили такий бруд проти мене. Спершу думав подавати у суд про наклеп, але подумав, що на таких навіть ображатися не варто. Бог їм суддя, — розповів Микола Драганчук.

За кілька днів після скандальної сесії у всесвітній мережі і з’явилася не менш скандальна інформація про першого заступника голови облради. Однак, власкор телеканалу «Інтер» на Рівненщині Інна Білецька виклала у соціальній мережі Фейсбук відеозапис розмови з працівницями гуртожитку, в якому проживав Микола Драганчук. Жінки звинувачення у бік чиновника спростували.

— Не було нічого такого. У нас в гуртожитку завжди тиша і спокій. Замість того, щоб таке писати, краще б зайнялися чимось корисним, — запевнили працівниці гуртожитку.

Нагадаємо, Інтернет-видання, яке за неофіційною інформацією належить нардепу-радикалу Андрію Лозовому, написало що пана Драганчука нібито вигнали з гуртожитку, в якому він проживав, за те, що на ночівлю повертався «в нетверезому стані, щодня з різними жінками та один раз з молодою дівчиною у вульгарному одязі».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 114 днів скандалу, «зальот» із Льонокомбінатом та ісход радикалів на Рівненщині

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.