Юні рівненські ткалі показали свої роботи в Києві

  • Новини
Птн, 03/11/2016 - 17:48

В середу, 9 березня представники «ДПТНЗРЄ РЦ ПТО С та Д», де навчалась найкраща ткаля Рівного, легендарна працівниця Рівненського льонокомбінату, Мілентина Бондарєва, взяли участь в дискусійному ток-шоу, присвяченому 202-річчю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка та 180-річчю написання "Заповіту", що відбулося в Українському Домі м. Києва.

У фойє була організована виставка молодіжної творчості "Мій Шевченко". Учениці закладу, а саме:Юлія Корольчук, Юлія Нечипорчук, Олена Сидорук та Катерина Тарасюк , які є учасниками учнівської модельної агенції "Стиль та мода", разом зі своїми наставниками – майстром виробничого навчання Канцемал Галиною Євгенівною та викладачем Назаришиною Інною Петрівною продемонстрували рушники та сорочки оздоблені вишивкою Полісся. Дівчата провели майстер-клас з виконання техніки занизування, що характерно для Рівненщини.

Організаторами дійства стали Міжнародний конгрес-центр «Український Дім» та Міжнародний фонд культурного співробітництва.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.