У Рівному презентували дивовижне сімейне шоу "Холодне серце" (ВІДЕО)

  • КУЛЬТУРА
Суб, 01/13/2018 - 12:22

Вчора маленькі рівняни та їх батьки мали нагоду переглянути неймовірну виставу "Холодне серце" від одеського продюсерського центру «Made in Odessa», створену за мотивами улюбленого мультфільму дітей всього світу "Frozen", випущеного "Walt Disney Pictures".

«Холодне серце» - це оригінальна постановка, яскрава та захоплююча, що познайомила маленьких глядачів із новими героями цієї чарівної історії. Наповнена неймовірними пригодами, з казковими декораціями, яскравими костюмами та чудовою музикою вистава подарували діткам справжню різдвяну казку! Були тут і захоплююче вогняне шоу, і запаморочливі акробатичні трюки, і сучасна хореографія, а різноманітні дива у вигляді спецефектів, інтерактивні моменти, під час яких гості брали безпосередню участь у низці фантастичних подій, викликали в маленьких глядачів невимовний захват.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.