У Рівному визначатимуть претендентів на здобуття премії імені Уласа Самчука

  • КУЛЬТУРА
Птн, 01/12/2018 - 18:00

До 5 лютого 2018 року приймаються пропозиції щодо претендентів на здобуття міської літературної премії імені Уласа Самчука.

Нагадаємо, міська премія імені Уласа Самчука в галузі літератури  заснована  на вшанування великого українського письменника, публіциста і громадського діяча Уласа Олексійовича Самчука (1905-1987рр.), є найвищою в місті відзнакою і  присуджується до дня народження Уласа Самчука (20 лютого), починаючи з 2013 року у розмірі 12 тисяч гривень.

Премією відзначаються твори літератури та публіцистики, що збагачують духовний світ нашого сучасника, будять історичну пам'ять народу, його національну свідомість та самобутність, спрямовані на державотворення і демократизацію суспільства, що стали помітним явищем в літературі та публіцистиці. Премія встановлюється у галузі літератури (поезія, проза, драматургія),  публіцистика.

На здобуття премії щорічно висуваються літературні твори, які вийшли друком протягом останніх трьох років, але не пізніш як за два місяці до їх висунення на здобуття Премії.

Премією нагороджуються літератори, що народилися, проживають або тривалий час працювали в м. Рівному.

Документи на здобуття Премії подаються в управління культури і туризму виконавчого комітету Рівненської міської ради до 5 лютого поточного року за адресою м. Рівне, вул. Кавказька, 15, тел. 260837, 260837, email:  [email protected].

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівнян запрошують ознайомитись із найкращими книгами 2017 року

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.