У Рівному відбулася перша позитивна подія в новому році

  • КУЛЬТУРА
Птн, 01/05/2018 - 13:49

Вчора у Рівному урочисто відкрили майдан Музики. Символічно, що нова площа розташувалася біля одного з найвагоміших культурних та історичних надбань міста – Залу камерної та органної музики. Територію «музичного» майдану облаштували бруківкою, встановили лавки, а в самісінькому центрі нової площі рівнян радуватиме скульптура арфи з янголом. Оновлення торкнулося і самого органного залу – фасад приміщення оздобили підсвіткою, а також запустили великий годинник з курантами, з яких кожні 15 хвилин лунатиме класична музика.

Над виготовленням скульптури працював рівненський майстер Артем Вольський. Загалом облаштування нового майдану коштувало близько двох мільйонів гривень. Гроші на новинку виділили з міського та обласного бюджетів, долучилися також підприємці.

– Хочу подякувати всім, хто причетний до облаштування цього майдану. Дуже вдячний ковалю Артему Вольському, який викував цю скульптуру, а також обласній раді, яка долучилася до фінансування. Тому що місто робило лише майдан, а обласна влада зробила гарним органний зал і це в комплексі покращило загальний вигляд майдану. Це перша в цьому році позитивна подія в Рівному і це хороший знак для міста. Хочу побажати, щоб на цьому майдані люди гуляли з гарним настроєм, – сказав на відкритті майдану Музики міський голова Рівного Володимир Хомко.

На святкову презентацію завітало близько сотні містян, випадкові перехожі зупинялися та з цікавістю спостерігали за урочистостями. Колектив Рівненської обласної філармонії зіграв для глядачів міні-концерт. Перед відкриттям скульптури гостям подарували святковий салют та запалили вогники на ялинці.

– Дуже добре, що ця площа матиме назву майдан Музики. По всій Україні багато войовничих, агресивних пам’ятників із саблями, кіньми та мужніми обличчями і, мабуть, нам більше треба робити добрих пам’ятників, майданів, де просто можна погуляти з сім’єю та походити. Всім тим, хто рахують копійки, скільки обласна чи міська влада вклали грошей та чи потрібно це робити взагалі… Повірте – потрібно, тому що людям треба відчуття радості і добра, – зазначила заступниця голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.

Додамо, що на майдані Музики є безкоштовний wi-fi, а в примущенні органного залу на період зимових свят діятиме різдвяна фотозона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 77-й концертний сезон Рівненської філармонії: із новим майданом Музики та старими тріщинами

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.