Новорічний ранок у дружній родині Льонокомбінату: і працюємо, і відпочиваємо разом

  • КУЛЬТУРА
Чтв, 01/04/2018 - 15:30

У перші дні нового року Рівненський льонокомбінат підготував гарне свято для діток своїх працівників – казкову виставу та новорічний ранок. На сцені Рівненського міського палацу дітей та молоді для малечі показали стару добру казку «Принцеса на горошині», після чого дітлахів розважали танцями та музикою, а наостанок кожен малюк отримав солодкі подарунки.

Звичайно ж, всі ми з дитинства знаємо казку Ганса Крістіана Андерсена про принца, який хотів знайти справжню принцесу, і його хитромудрих батьків, що влаштували потенційній нареченій нестандартну перевірку на істинність королівського походження. Цікаві декорації, витримані в тематиці казкової каруселі, неймовірні костюми і купа добрих жартів зробили постановку цікавою як для маленьких глядачів, так і для їх батьків.

– Класно, що цьогоріч була казка, тому що того року, на жаль, не було, – говорить працівниця Льонокомбінату Юлія. – Дитині дуже сподобалась вистава про принцесу – цікаві герої, смішні костюми. Було на що подивитися і ми з донькою отримали масу задоволення. А на новорічному ранку дітки гарно натанцювалися, їм також було весело, – додала мама дівчинки.

Маленька Поліна розповіла, що це не перша вистава, яку вона спостерігала. Минулого року на одному з міських новорічних ранців дівчинка дивилася виставу про Леопольда. Говорить, що обидві вистави сподобалися, але в ПДМі були смішніші герої. А ще Поліна відзначила Святого Миколая, у якого борода була наче справжня.

– Дітям казка дуже сподобалася. Вони захоплено раділи, переживали разом зі всіма героями. Це емоційна вистава у виконанні юних акторів, тому в малечі лишилися лише позитивні враження. Минулого року я не був присутнім на цьому святі, ходила дружина з дитиною. Кажуть, що цього року їм сподобалось більше, – розповів начальник трикотажного цеху Олександр Кравчук.

Додамо, що Рівненський льонокомбінат щороку влаштовує новорічні ранки для дітей своїх працівників,  щоразу даруючи нові емоції маленьким глядачам. А для дорослих такі свята є чудовою нагодою поспілкуватися з колегами-батьками, провівши час в дружному льонокомбінатівському колі.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.