Рівне може стати “Молодіжною столицею України”

  • КУЛЬТУРА
Суб, 12/16/2017 - 11:38

Молодіжною столицею України, Рівне може стати, якщо переможе в однойменному конкурсі. Його презентація у Рівному відбудеться у вівторок, 19 грудня. Захід розпочнеться о 14:00 у приміщенні “Простір” (НУВГП) за адресою вулиця Соборна 11.

Основною метою конкурсу є активізація співпраці між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяння створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України.

— Публічне обговорення участі в конкурсі повинне не лише закінчитися тим, що Рівне подасть заявку на участь в конкурсі, а й стати початком нової, більш якісної співпраці між молоддю міста та місцевою владою. Сподіваюся, що створена робоча група під час презентації, зможе не лише сформувати та подати якісну заявку на участь в конкурсі, а й буде робити усе, щоб всі заплановані заходи на покращення життя молоді були втілені впродовж наступного року, — розповів про очікування від проекту координатор конкурсу у Рівному Роман Оксенюк.

Окрім презентації конкурсу на заході заплановане створення робочої групи, яка оформить заявку для участі в конкурсі від нашого міста.

На захід запрошений міський голова Рівного Володимир Хомко, начальник управління молоді та спорті Рівненської міської ради Сергій Шевчук, заступник міського голови з питань освіти культури та спорту - Галина Кульчинська.

На захід також запрошуються лідери молодіжних громадських організацій, представники формальних та неформальних громадських об'єднань, представники студентського та учнівського самоврядування .

Також публічне обговорення відвідає представник наглядової ради конкурсу “Молодіжна столиця України - 2018” Марина Хромих.

Довідка: Національний конкурс “Молодіжна столиця України - 2018”.Ініціаторами конкурсу є Міністерство молоді та спорту України, Український Інститут Міжнародної Політики та Національна молодіжна рада України.Починаючи з 2017 року, цей конкурс проводитиметься в Україні щороку, відзначаючи найкраще місто країни для проживання та розвитку молоді.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.