Рівненська Маруся Чурай завершує творчий рік вишиванням поезії Ліни Костенко

  • КУЛЬТУРА
Втр, 12/05/2017 - 17:55

Актриса Рівненського драмтеатру Ніна Ніколаєва поділилася враженнями від спільного вишивання поезій Ліни Костенко. Нагадаємо, днями рівненська майстриня та дитяча письменниця, засновниця видавництва «Креативна книга» Олена Медведєва запропонувала відомим рівнянкам взяти участь у вишиванні збірки «Я поцілую мальву у щоку», яка стане подарунком для Ліни Василівни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненська майстриня Олена Медведєва готує унікальний подарунок для Ліни Костенко

  

Ніна Ніколаєва, яка виконує головну роль у виставі Рівненського драмтеатру «Маруся Чурай», зізнається, що дуже зраділа, коли їй запропонували взяти участь у такому спільному заході. Каже, вишивати любить, але через роботу та маленьких діток не має багато часу на це захоплення. Тому для неї це чудова нагода і велика честь завершити рік створенням такого подарунку для великої людини.

- Це щось таке дуже унікальне – на зразок якихось клинописів, на якихось дощечках - те, що залишиться нашим нащадкам на віки. І коли геніальний вірш зберігається у такий спосіб – це тим більше гарне поєднання двох творчих стихій, - ділиться враженням Ніна Ніколаєва.

Актрисі дісталися поезії, умовно об’єднані в тематичний підрозділ «Шлях на Голгофу». Ніна зізнається, що твори Ліни Костенко взагалі дуже близькі їй, а в певний період вона і прокидалася з ними, і засинала, особливо під час роботи над «Марусею Чурай».

- Зараз у моєму віці не можна осягнути усього, що там закладено. Але я дуже пишаюся, що у нас в Україні живе така людина, яка стала генієм вже за життя, - додає Ніна Ніколаєва. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівнянки визнали сексуальним актора, який гратиме у фільмі «Адвокат із міста Лева»

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.