Фестиваль "Зоряний шлях" відбувся на Рівненщині

  • КУЛЬТУРА
Втр, 12/05/2017 - 16:08

2 грудня у Дубенському районному будинку культури відбувся обласний відкритий фестиваль-конкурс молодих виконавців сучасної української естрадної пісні та танцю «Зоряний шлях». У фестивалі сучасної української естрадної пісні та танцю взяли участь 46 солістів та 26 танцювальних ансамблів, загальною кількістю — понад півтисячі учасників — переможців районних турів фестивалю-конкурсу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненська майстриня Олена Медведєва готує унікальний подарунок для Ліни Костенко

Даний конкурс проводиться з метою виявлення і розкриття творчих здібностей талановитої молоді, популяризації сучасної української естрадної пісні та танцю.

Організатором виступає КЗ «Рівненський обласний центр народної творчості» Рівненської обласної ради за сприяння управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації, відділу культури і туризму Дубенської районної державної адміністрації.

Ключові слова: 

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.