На Рівненщині розпочався Тиждень права

  • КУЛЬТУРА
Пон, 12/04/2017 - 12:43

Лекції та уроки про права людини, виставки юридичної літератури, конкурси та ігри на правову тематику – на Рівненщині розпочався Всеукраїнський тиждень права. Захід щороку відбувається у загальноосвітніх навчальних закладах, установах та організаціях, підприємствах області, а також в установах виконання покарань. Метою Тижня права є надання правової освіти громадянам, формування у них правової свідомості та культури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Відкопана» річниця: рівненське підземелля розкриває свої таємниці

– Цьогорічний Тиждень права відбуватиметься в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Працівники юстиції підуть у навчальні заклади, де проведуть уроки права, розповідатимуть про права людини. Також виступатимуть з лекціями перед колективами різних підприємств, установ, організацій. Ми прагнемо, аби  діти, молодь і дорослі знали свої права, користувалися ними та розуміли, що потрібно робити, коли твої права порушують, — розповідає начальник Головного територіального управління юстиції в Рівненській області Іванна Смачило.

Окрім того, Рівненська юстиція запросить учнів гімназії «Гармонія» на екскурсію до Будинку юстиції та зали урочистих подій районного відділу ДРАЦС. А 8 грудня відбудеться Всеукраїнський урок «Права людини» у школах, ліцеях та гімназіях Рівного.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.