Рівняни переглянули фільм про Яну Зінкевич

  • КУЛЬТУРА
Суб, 10/28/2017 - 10:59

Вчора у Рівному відбувся передпрем’єрний показ короткометражної стрічки «Слава Україні – Героям слава!». Над виготовленням культурно-патріотичного кінопроекту працював Союз молодих кінематографістів України.

– Рік тому команда Союзу молодих кінематографістів звернула увагу на те, що у нас немає патріотичних фільмів на українських телеекранах. Мова йде не лише про історії бійців, а й про тих цивільних людей, які живуть серед нас, які вони роблять вчинки аби допомогти завершити війну. Тоді наші сценаристи поїхали в міста України і почали пропонувати цю ідею місцевій владі. Деякі міста відгукнулись і погодились надати фінансування, адже якби ми все робили самотужки нам би не вистачило навіть на елементарні речі, – говорить голова об’єднання «Союз молодих кінематографістів України» та продюсерка стрічки Олена Фурдуй.

Зйомки фільму відбувались на рівненському військовому полігоні, а акторами епізоду стали актори місцевого драмтеатру. «Легенда про госпітальєрів» - це частина стрічки. Так, у Тернополі знімали про героїзм людини з інвалідністю, у Львові про героїзм священика, у Вінниці про героїзм дітей, а у Рівному розповіли про госпітальєрку Яну Зінкевич.

Зала лялькового театру була заповнена глядачами – переважно військові та учні. Під час перегляду багато хто не стримав сліз. Увесь фільм повинен вийти на великі екрани в середині грудня, прем’єра відбудеться в Києві.

Додати новий коментар

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.