Pianoboy «пообіцяв» рівнянам збудувати стадіон?

  • КУЛЬТУРА
Чтв, 10/26/2017 - 11:49

«Є ноги – танцюй, є руки – зачіпай, є голосові звязки – співай, є серце – люби, є голова – думай, ну хоча б намагайся», – такий життєвий принцип Дмитра Шурова. Під таким же лозунгом відбувся його концерт у Рівненському міському будинку культури. Неповторна енергетика виконавця, дружня атмосфера, задушевне piano просто змушували глядачів підтанцьовувати, навіть сидячи на стільцях.

Свій концерт «Pianoбой» у рамках всеукраїнського туру «На вершині», на який рівняни потрапили  у суботу 21 жовтня, розпочав із композиції «Родимки». А далі на глядачів чекав двогодинний музичний nonstop. Дмитро частенько спускався у зал до глядачів, навіть жартома проводив на свої місця тих, хто трішки запізнився на концерт.

- Розумію, що в такому серйозному залі важко танцювати, та все ж спробуйте. Наступного разу треба організувати концерт на стадіоні, аби всі могли відірватися на повну. А якщо у вас немає палацу спорту, то для цього  ми його вам побудуємо! – пожартував Дмитро Шуров.

Крім композицій, які рівняни давно полюбили і підспівували разом із «Pianoбой» - «Кохання», «Лучшее, что есть», саундтрек до серіалу «Слуга народу», «Мені так добре з тобою», - музикант зіграв і свій новий хіт - «Полуничне небо» про жінку, яка тримає дзен.

За словами Шурова, це найромантичніша пісня з-поміж усіх, які він написав.

- Жінка, яка тримає дзен… У мене дійсно є така жінка. Вона зараз десь тут в залі. Вірніше, за кулісами. And I’m lucky man. І кліп, який ми нещодавно зняли, – саме про цю жінку, - зауважив Дмитро.

Основну частину концерту «Pianoбой» завершив піснею, що однойменна із назвою туру «На вершині». Під цю композицію танцював уже весь зал.

По всьому фани викликали музиканта «на біс».

 - Сьогодні, 21 жовтня, день пам’яті жертв примусового переселення українців із Західної України до Сибіру (70-ті роковини початку проведення операції «Захід»). Це трагедія українського народу. Війна в Україні – щоденна наша трагедія. Не знаю, як для вас, а для мене такі концерти - спосіб втекти від страшної реальності. Давайте хвилиною мовчання вшануємо усіх, кого уже немає з нами, - зауважив Шуров. У повній темряві здавалося рівняни справді «з вершини» повернулися у реальність. По тому музикант сів за піаніно і почав награвати мелодію російськомовної пісні «Родина». Забігаючи наперед, зауважимо, що у Рівному Дмитро зіграв українськомовний її варіант.

- Я хочу присвятити її всім людям, які не можуть ходити на концерти, не можуть робити багато речей, які можемо робити ми з вами щодня, тому що вони зараз на війні або в них великі проблеми через війну, яка розв’язалася в країні. Я кажу за переселенців, за людей, які побачили війну на власні очі. Для нас вона десь там далеко, але для багатьох людей це реальність. І текст до цієї пісні написала вчителька з міста Лисичанськ Луганської області, яку звати Катерина Галенко. Вона зробила переклад моєї пісні «Родина» та надіслала його мені на початку цього року. І я не міг не дати життя цьому тексту, тому що він дійсно насичений цими справжніми емоціями людини, яка бачила війну на власні очі й живе щодня, переживаючи за своє життя, а не через те, чи встигла/не встигла на роботу, яка в неї буде наступна машина, чи навіть якого кольору в неї піаніно, - зауважив музикант.

Усі, хто прийшов на концерт, отримали від гурту маленький подарунок на згадку – металевий значок із логотипом турне.

ФОТО: Eugene  Zhyvchik

Додати новий коментар

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.