За виступ у Сан-Ремо змагатимуться 22 юних вокалісти з Рівненщини

  • КУЛЬТУРА
Срд, 10/04/2017 - 16:56

На фінішній прямій - обласний етап вокального конкурсу творчості «Яскраві діти України». Діти віком від 6 до 16 років з усіх куточків Рівненщини беруть учать у пісенному конкурсі. У кожному районі та місті обласного значення відбулись свої етапи. Учасники продемонстрували свої таланти в естрадному, народному, джазовому та академічному співі.

За результатами районних етапів відібрано 22 найталановитіші дитини. І з 3 жовтня тривають серйозні репетиції до заключного кроку.

5 жовтня о 17.00 відбудеться прес-конференція за участю засновників, організаторів конкурсу, членів журі та почесних гостей. Місце проведення – глядацька зала Рівненського міського Палацу дітей та молоді.

Учасники прес-конференції:

  • Директор фестивалю -  Лариса Леванова;
  • Співзасновник – Римма Шаповалова
  • Керівник бенду – Іван Лопухов
  • Заступник голови Рівненської ОДА - Світлана Богатирчук-Кривко
  • Члени журі –  Народний артист України Тарас Петриненко; 
  •                       композитор Азербайджану  Гусейн Абдуллаєв.

А вже 6 жовтня у Палаці дітей та молоді о 13:00 відбудеться Гала-концерт, де діти покажуть свої вокальні здібності під акомпанемент відомого київського оркестру «Bright band». Переможців визначать у трьох вікових категоріях.

Нагадаємо, конкурс відбувається у декількох областях. Після цього обласні фіналісти будуть змагатися за право представляти Україну на Всесвітньому пісенному конкурсі «Sun Remo Junior» у італійському Сан-Ремо (травень 2018 року). 

Організатори конкурсу: «The Bright Childten of Ukraine», благодійний фонд Ярослава Москаленка та Рівненська обласна держадміністрація.

 

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.