Макс Кідрук розповів рівнянам про екранізацію своєї книжки

  • КУЛЬТУРА
Срд, 10/04/2017 - 09:34

фото ілюстративне

Вчора, 3 жовтня, рівненський письменник Макс Кідрук презентував свою нову позажанрову книжку «Не озирайся і мовчи». На підтримку цього роману письменник влаштував найбільший в Україні тур: 100 міст, більше 130 презентацій і 65 днів у дорозі.

Розповів Макс і про книгу над якою працює зараз, а ще додав, що на сьогодні уже були пропозиції екранізувати одну із його книг.

- Пропозиції екранізувати мою книгу були і досить чіткі. Мова йшла про роман із подвійним дном «Зазирни у мої сни». Але все впирається у гроші. Справа в тому, що Держкіно фінансує лише половину. Для фінансування іншої частини потрібні спонсори. Важко переконувати людей давати гроші на екранізацію такої книги. Адже історія не ідейна. Хоча, думаю, варто трішки набратися терпіння, - зауважив Макс Кідрук.

Нагадаємо, книга Макса Кідрука "Зазирни у мої сни" ілюструє на що здатен батько заради порятунку сина, якого поглинає примара, що оселилася у снах. 

Очевидно, на світі немає дитини, яка б не бачила моторошних снів. Але що робити, якщо жах зі сновидіння поступово переповзає в реальне життя? У дворічного Тео під час нескладної операції раптово зупинилося серце. Упродовж тридцяти шести секунд малюк тримався на межі між світом мертвих і живих. А тоді повернувся. Спливло два роки, перш ніж Мирон Белінський зрозумів, що його син повернувся не сам. Щось прийшло разом із Тео: учепилося і прослизнуло у свідомість, поки хлопчак перебував по той бік лінії, яку більшість із нас перетинає лиш один раз. У відчайдушних намаганнях урятувати сина Мирон виїжджає до Америки, де найновіші досягнення нейротехнологій дають змогу зазирнути в людський сон. Він не здогадується, що бажання допомогти веде до катастрофи, адже найгірше почнеться, щойно той, хто оселився у снах маленького Тео, збагне, що за ним спостерігають.

Детальніше згодом на сайті ГОЛОСНО.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.